chelorun

Firma Sapa – światowy lider rozwiązań aluminiowych wesprze imprezę biegową w Puszczy Dulowskiej już po raz drugi. Sapa jest producentem profili aluminiowych, systemów budowlanych oraz rur precyzyjnych. Zatrudnia 23 500 pracowników w ponad 40 krajach a centrala mieści się w Oslo (Norwegia). Sapa posiada w Polsce dwa zakłady produkcyjne, w Trzciance i w Chrzanowie oraz zakład obróbczy i lakiernię proszkową w Łodzi. W naszym kraju zatrudnia ponad 1000 osób.
Sapa Aluminium po raz pierwszy była z nami na pierwszej edycji Puszcza Run. Wówczas firma ufundowała m.in. nagrody w kategorii biegacze z Powiatu Chrzanowskiego, główną nagrodę w losowaniu, którą był telewizor oraz upominki w biegach dla najmłodszych i nagrodę 500zł na sprzęt w konkursie dla szkół ponadgimnazjalnych „Sapa dla Młodych Sportowców”. Chrzanowska firma wsparła nasz bieg w jeszcze większym zakresie podczas Chechło Run 2016 fundując m.in. vouchery dla szkół, nagrody w wielu klasyfikacjach i na loterię w tym nagrodę główną zegarek sportowy Garmin Fenix 3. Natomiast najmłodsi uczestnicy otrzymali od SAPY zestawy upominkowe (worek, medal, czapka z daszkiem plus słodycze).
Warto dodać, że pracownicy chrzanowskiej firmy wraz z dyrektorem zakładu Panem Jackiem Zimolągiem to zapaleni biegacze, trenujących w Klubie Biegacza zaSapa:ni i w licznym składzie biorą udział w każdej edycji Puszcza Run i Chechło Run.

Komentarze  

#2 Elisa 2017-10-24 04:06
Bardzo mi się podoba powyższy artykuł.


My weblog :: profesjonalne
usługi cnc: http://blogh.pl/tag/garaze-blaszane/
Cytować
#1 Mohammed 2017-09-16 19:58
Nie znam się wykrojniki do blach: http://www.universaltech.net/tag/zaslepki/ końca na tym temacie ale miło
się czyta.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

200lat

Organizator:

tck

Współorganizatorzy:

trzebinia

alwerniachrzanowlibiaz1

powiat chrzanbabice

Partnerzy:

moksir

cyklisci

parkrun
Parkrun Chrzanów

logo akademia

Patronat medialny:

logo

logomojejaw
przelom

 Sponsorzy:sapa

 

gadmar

akademia

langer
 addart

 fasador

 

kinetikkinetik

 

jaguar